Palm Wings Beach Resort Didim

RegisterRemind My Password
Sign in

Toplantı & Davet

 

TOPLANTI

Toplantılarınız ile birlikte siz değerli misafirlerimize dinlenme fırsatı sunan Palm Wings Beach Resort otelimiz toplantı salonlarıyla başarılı ve kusursuz hizmet ile birlikte size ve misafirlerinize harika bir dinlenme fırsatı sunmaktadır.

Misafirlerinize ve sizlere toplantılarınızın yanı sıra düğün, davetler, kokteyl, defile, fuar gibi organizasyonlar için de deneyimli kadrosuyla siz değerli misafirlerimizi beklemektedir.  Modern alt yapısı donanımı ile siz değerli misafirlerimizin toplantı organizasyonlarında hizmet vermeyi hedef edinmekteyiz.

Kongre ve Toplantı organizasyonlarınızda, barkovizyon, flipchart, kablosuz mikrofon, ses ve ışık sistemi, 3 dilde simultane çeviri, kulaklık, kürsü, sahne, kafa mikrofonu gibi modern alt yapı imkanı sunmaktayız.

Palm Wings Beach Resort Didim Otelimizdeki salonlarımız ve kapasiteleri aşağıdaki gibidir;

Apollon Salonu | 1200 m2 600-1500 kişilik

Medusa Salonu | 350 m2 150-350 kişilik

Didyma Salonu | 200 m2 150-250 kişilik

Miletus ve Priene Salonu | 100 m2 60-100 kişilik

 

DÜĞÜN BANKET

Altınkum'un eşsiz deniz manzarası eşliğinde unutamayacağınız bir masal gibi bir düğüne ne dersiniz?

Kına gecesi, nişan, düğün, sünnet düğünü, kumsal nikâhı, doğum günü partisi, baby shower, temalı geceleri, bekârlığa veda partileri, after party alternatiflerimiz arasındadır. Şirket geceleri, açılış ve lansmanlar, ziyafet ve galalarınız için profesyonel ekibimiz ve deneyimli kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

Birbirinden farklı menü seçenekleri ve profesyonel kadromuz ile gelin, sizin için en iyisini yapalım.

 

Powered By TravelAps.com
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
Anladım
Conversation via Whatsapp
+90 531 082 16 51
Palm Wings Beach Resort Didim | Call Center
Click To Call
TOTAL