Palm Wings Beach Resort Didim

RegisterRemind My Password
Sign in

Aktiviteler

 

EĞLENCE VE AKTİVİTELER

Huzurlu yemyeşil bir doğanın içinde tatilin adresi Palm Wings Beach Resort Didim otelimizde misafirlerimiz için günün her saati eğlenceli zaman geçirmek mümkün. Gündüzleri spor aktiviteleri, havuz oyunları ve sportif faaliyetlerle güzel geçen saatlerin ardından geceleri discomuzda bazı günler canlı müzik ve animasyon gösterileriyle devam ediyor. Ayrıca otelimizde tatilinizde unutulmaz anlarını yaşayacağınız mavi bayraklı plajımızda güneşin, kumun ve Ege denizinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Palm Wings Beach Resort Didim otelimizde tatilinizin daha hareketli geçmesi için; mini futbol, tenis, basketbol, plaj voleybolu, fitness center, su jimnastiği, dart, bilardo ve masa tenisi gibi aktivite alanlarımız hazırlanmıştır. Ayrıca otelimiz plajında hizmet veren su sporlarından faydalanarak, jetski, deniz bisikleti, sörf, banana, katamaran vb. gibi hizmetlerden ücretli olarak yararlanabilirsiniz.

Eğer tenis kortumuzda tercihiniz akşam saatleri ise ışıklandırma hizmetimizde mevcut olup ücretli olarak hizmetimizdir.

Çocuklar için Palm Wings Beach Resort Didim ayrıcalığıyla, Çocuk Kulübü, Çocuk Parkı, Çocuk Havuzu ve animasyon eğlenceleriyle çocuklar içinde çok eğlenceli bir tatil olanağı sunmaktayız.

Otelimizde küçük misafirlerimize hizmet veren, farklı yaş guruplarına göre tasarlanmış, eğlenceli etkinlikleri olan bir çocuk kulübü bulunmaktadır. 4-7 yaş aralığı mini ve 8-12 yaş aralığı midi aktivite programları ile hizmetinizdeyiz. 4 yaş altındaki küçük misafirlerimiz ise ailelerin sorumluluğu bizzat almaları ve çocuklarının yanında bulunmaları kaydı ile yapılan aktivitelerden ve mini kulübümüzden faydalanabilmektedirler. Aramıza katılarak hem eğlencenin hem de dünyanın her köşesinden yeni arkadaşlar edinin. Çocuklar ailelerinden bağımsız farklı, renkli bir deneyim yaşarken Palm Wings Beach Resort Didim mini club arzu eden ebeveynlerin çocukların mini club dışında izinsiz olarak çıkmalarına müsaade etmez ve giriş çıkışları kontrol altında tutar.

 

Plaj ve Havuz Bilgisi

Denize sıfır tesisin 150 m uzunluğunda MAVİ BAYRAKLI plajı bulunur. Plajda güneş şemsiyesi, şezlong, minder ve plaj havlusu (havlu kartı ile) ücretsiz sunulur. 1 büyük havuz (3 bant kaydıraklı), 1 Relax Havuz, 1 Kapalı havuz ve 1 Çocuk havuzu mevcuttur. Havuz başında şemsiye,şezlong ve plaj havlusu (havlu kart ile) ücretsiz sunulur.

Powered By TravelAps.com
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
Anladım
Conversation via Whatsapp
+90 531 082 16 51
Palm Wings Beach Resort Didim | Call Center
Click To Call
TOTAL