Sign in
EUR

Swiss Tiara ile Ren & Main Nehirleri & Tuna Kanalı 18 Ağustos 2015

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
0 850 777 0 377...
 
rezervasyon@hoteladvisor.net

01. Gün İSTANBUL – AMSTERDAM (HOLLANDA) 18 Ağu 2015 / Salı Atatürk Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarı önünde 06.00'da buluşma. Check-in ve pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları'nın, TK 1951 numaralı seferi ile saat 08.20'de Amsterdam'a hareket. Yerel saat ile 11.00’de Amsterdam’a varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile Amsterdam Haarlem limanında demirli nehir gemimize transfer. Gemiye check-in ve kabinlere yerleşme sonrasında serbest zaman. Gemimiz bu gece Amsterdam limanından 20.00’da hareket edecek.Gün Tarih Liman Ülke Varış Hareket 02 19 Ağu 2015 / Çarşamba Nijmegen Hollanda 07.00 13.00 03 20 Ağu 2015 / Perşembe Köln (*Düsseldorf) Almanya 06.00 15.00 04 21 Ağu 2015 / Cuma Mainz (*Frankfurt) Almanya 09.00 16.00 05 22 Ağu 2015 / Cumartesi Aschaffenburg Almanya 05.00 14.00 06 23 Ağu 2015 / Pazar Wertheim Almanya 02.00 14.00 07 24 Ağu 2015 / Pazartesi Würzburg (*Rothenburg) Almanya 06.30 22.00 08 25 Ağu 2015 / Salı Schweinfurt Almanya 12.30 18.30 09 26 Ağu 2015 / Çarşamba Bamberg Almanya 03.00 16.00 * İşaretli şehir veya kasabalara ekstra tur ile gidilebilmektedir.10. Gün NÜRNBERG - İSTANBUL27 Ağu 2015 / Perş Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemleri ve Havalimanına transfer. Check-in ve Pasaport kontrolü sonrası Türk Havayolları’nın TK 1506 numaralı seferi ile saat 18.30’da İstanbul Atatürk Havalimanına hareket. Yerel saat ile 22.10’da varış ve turumuzun sonu.

Türk Havayolları ile İstanbul - Amsterdam // Nürnberg - İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti* Dlx Nehir gemisinde, 14m2 dış yada french balkonlu kabinlerde, 9 gece tam pansiyon konaklama (Tam pansiyon dahilindeki servis gemiye giriş günü Akşam yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü kahvaltı ile son bulmaktadır)* Havalimanı transferleri (Gemiye biniş günü ve gemiden iniş günü)* Gemideki eğlence ve aktiviteler* Tecrübeli Türkçe rehberlik hizmeti

Gemideki alkollü ve alkolsüz tüm içecekler * Gemi Personel Bahşişleri (gecelik kişi başı 11 Euro’dan hesaplanarak toplamda kişi başı 99 Euro oda hesabınıza eklenecektir)* Gemi veya rehber tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar* Havalimanı ve liman vergileri * Yurtdışı çıkış fonu * Schengen vizesi

*Programda belirtilen saatler Türk Havayolları‘dan alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten Golden Bay Tour sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü Golden Bay Tour programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir.* Main Nehri ile Tuna Nehrini birbirine bağlayan Main-Tuna Kanalı geçişi boyunca (Frankfurt-Regensburg arası) kanaldaki köprü seviyelerinin tehlike arzetmesinden dolayı, Sun Deck-Gemi’nin en üst katı Kanal geçişi boyunca güvenlik sebebiyle kapalı kalacaktır. *Limanlardaki turların süreleri, gezilecek yerler ve sıralamaları rehberler tarafından belirlenmekte olup, gereken durumlarda değişiklik yapılabilir veya tamamen kaldırılabilir.*Nehirlerde meydana gelebilecek nehir su seviyesinin yükselmesi veya azalması gibi doğal afet durumlarından ve seviye havuzlarında/kanallarda meydana gelebilecek olan grev uygulaması veya planlanan limana yanaşılamaması gibi force major durumlarından Golden Bay Tour sorumlu olmayacaktır. Aynı zamanda meydana gelebilecek olan liman değişikliği, limana varış ve ayrılış saati değişikliği gibi program dışı durumlardan Golden Bay Tour sorumlu olmayacaktır. *Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bununla birlikte her yolcu uçağın bagajına vermek kaydıyla yanına 1 adet en fazla 20 kilo olan valiz alabilme hakkına sahiptir. *Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 1’i resmi akşam yemeğidir ve misafirlerimizin bu gece için yanlarında formal/resmi kıyafet getirmeleri beklenmektedir.*Gemiye check-in esnasında her misafir pasaportunu verip kabin anahtarını alabilecektir. Gemi manifestosu ve lokal işlemler için toplanan pasaportlar 1 gün sonra geri verilecektir. *Gemideki harcamalarını kredi kartı ile yapacak misafirlerimizin kredi kartlarını seyahat başladıktan 5 gün içerisinde resepsiyona kayıt ettirmeleri gerekmektedir. Kayıt işlemi esnasında kredi kartınızdan herhangi bir çekim yada belli bir tutar bloke edilmeyecektir. *Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan Golden Bay Tour sorumlu olmayacaktır.

2007 yılında seferlerine başlayan gemi 2013 senesinde tamamen renove edilmiştir. Uzunluğu 110m, genişliği 11,40m, yüksekliği 5,85m ve toplam 3 katlı olan gemide 75 kabin bulunmaktadır ve yolcu kapasitesi 153 olarak belirlenmiştir. Dış ve French Balkonlu kabinler 14m2, Üç kişilik dış kabin ve Suite kabinler ise 18m2 büyüklüğündedir. Tüm kabinlerde; klima, Tv, telefon, minibar, kasa, saç kurutma makinası, kıyafet imkanlar mevcuttur. (Suite kabinler haricindeki kabinlerde Terlik ve Bornoz bulunmamaktadır). Yaklaşık 40 güler yüzlü personelin sizlere hizmet vereceği gemide ayrıca Resepsiyondan rezervasyon yaparak ücretsiz Sauna, Buhar odası ve Jakuzi gibi imkanlardan faydalanabilirsiniz. Geminin en üst katı olan Sun Deck’de ücretsiz olarak güneşlenme şezlongları ve jakuzi havuzu (yüzme havuzu değildir, 2-3 kişilik serinleme havuzudur) ile nehrin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Geminin en alt katındaki Restoran bölümünde kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinizi dilediğiniz masada alabilirsiniz. (Nehir gemilerindeki konsept gereği, restoranda masa rezervasyonu yapılamamaktadır). Geminin arka kısmında sizler için hazırlanmış olan Lido Bar bölümünde iskambil oyunları, tavla ve okey gibi oyunlar ile boş zamanlarınızı değerlendirebilirsiniz. Geminin giriş kısmında bulunan Lounge bölümünde ise lokal gösteriler, nehirler ile ilgili sunumlar, ‘’Hoş Geldiniz’’ ve ‘’Veda kokteyl’i’’ gibi organizasyonlar, ‘’Çay & Kahve saati ikramı’’ gibi etkinlikleri takip edebilirsiniz. Ayrıca her gece kabinlerinize gönderilen Türkçe program sayesinde bir sonraki günün programını kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
0 850 777 0 377...
 
rezervasyon@hoteladvisor.net
Packets
Date
Single Price
Two Person Price
Three P. Price