Sign in
TRY

DinoPark

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
0 850 777 0 377...
 
rezervasyon@hoteladvisor.net

Fosil alanıEtkinlikler:  Tesis içinde sürekli devam eden showlar , oyunlar, teatral etkinlikle Dinopark, 30 dönümlük arazi üzerinde, Akdeniz’in portakal kokulu eşsiz doğası içinde, fıstık ve kızılçam ormanları arasında yer alır.

 

Dinopark’ta, günümüzden milyonlarca yıl önce nesli tükenmiş dinozorların, gerçeğine uygun birebir boyutlarda üretilmiş maketleri yer alır. Hareketli olan bu maketler, dinozorların doğal seslerini çıkarabilir, bakışları ve nefesleriyle canlı hissini verir. Filmlerden ve belgesellerden aşina olduğumuz bu dev canlıları, dokunma mesafesinde ziyaret edebilirsiniz.

DinoPark’ı ziyaret ederek, animatronik maketlerle heyecan ve tarih dolu yolculuk yapacak, çocuk ve yetişkinleri de kapsayan etkinliklerle unutulmaz anlar yaşayacaksınız.

 

YEPYENİ BİR EĞLENCE ANLAYIŞI SİZİ BEKLİYOR 

Avrupa’nın en büyük dinozor parkı Dinopark’a hoş geldiniz. Birbirinden eğlenceli aktivite ve sosyal yaşam alanlarının yer aldığı Dinopark’ta zaman geçirirken, sizi ve sevdiklerinizi masmavi bir gökyüzü ve yemyeşil bir orman çevreleyecek. Çocuklarınız güven içinde özgürce eğlenirken, siz de, yetişkinler için tasarlanmış dinlenme ve eğlence alanlarında sıkılmadan hoşça vakit geçireceksiniz. Bu nedenle Dinopark, yeni bir eğlence anlayışı, bir tema parkından çok daha fazlası.

 

ŞAŞIRMAYA HAZIR OLUN!

Dinopark’ta yepyeni bir sinema ve simülasyon deneyimi sizleri bekliyor. 7D sinemada, su, rüzgâr ve ışık efektleriyle, temaslarla desteklenerek interaktif bir yolculuğa çıkacaksınız. Planetarium’da uzayın derinliklerini, gökyüzü hareketlerini izleyerek farklı boyutları keşfedebileceksiniz. Dinopark’ta milyarlarca yıl önceki insansız ilk çağlar ve geleceğin uzay çağı bir arada. Bu deneyim sizi çok şaşırtacak. Gördüklerinize, hissettiklerinize inanamayacaksınız.

 

YETİŞKİNLERE ÖZEL; KORKU TÜNELİ

Sadece çocukları değil, yetişkinleri de düşündük. Terk edilmiş bir tımarhane, labirent şeklinde ürkütücü bir yapı ve ziyaretçileri içeride bekleyen korkunç tipler. Animatörlerimiz yüreğinizi hoplatacak, Deep Fear’da heyecanı dorukta yaşayacaksınız, hem adrenaliniz yükselecek hem de çok eğleneceksiniz.

 

Ücretsiz Aktiviteler: Deepfear Korku Tüneli (+16 yaş), Zip Line, Trambolin, Engel Parkuru, Fosil Havuzu, Top havuzu, Salıncak, Hareketli Jetonlu Dinozor, Mini Hayvanat Bahçesi ve tüm Dinozorları görüp gezebileceğiniz alanlar sizler için ücretsizdir.

 

Ücretli Aktiviteler: 7D Sinema, Midilli At Turu Binilebir Dinozor Araba(scooter dino) Salto Tranbolin ve Rodeo

Parkımız, hafta içi ve hafta sonu her gün sizlere kaliteli hizmet vermek için açıktır.

 

Açılış saati: 09:00

Kapanış saati: 20:00  Yaz Dönemi

Dino Park'a nasıl gidilir; öğrenmek için lütfen buraya tıklayınız.

 

ULAŞIM BİLGİLERİ

Dinopark - Kemer: 9 KM
Dinopark - Antalya : 36 KM
Dinopark - Havaalanı : 45 KM

Vasıtalar: Antalya 5 M Migros yanında bulunan KEMER – GÖYNÜK Otobüs veya Midibüsleri ile parkımıza ulaşım mümkündür.

Bunun haricinde özel araçlarla ANTALYA- KEMER karayolu 36. Km üzerinde GÖYNÜK 1. Girişinden 200 metre sonra anayol üzerinde tesisimize ulaşabilirsiniz.

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
0 850 777 0 377...
 
rezervasyon@hoteladvisor.net
Packets
Date
Single Price
Two Person Price
Three P. Price